Moje postrehy z praxe

Čím sa odlišuje Metabolic Balance® od diét

Metabolic Balance® je prioritne zameraný na nastolenie metabolickej rovnováhy v tele a venuje mimoriadnú pozornosť tomu, ako to urobiť správne a šetrne. Práve preto využíva len prirodzenú stravu, čiže ťa nenúti konzumovať žiadne instantné sáčky, koktejly, šejky, potravinové doplnky či zázračné tabletky. Nezažiješ s ním ani hladovky a pôsty. Je účinný, pôsobí ihneď a jeho pravidlá naozaj dokážu zabrániť obávanému jo-jo efektu. Mení tvoje myslenie, spôsoby a ponúka dlhodobé riešenie v rámci celoživotného štýlu stravovania. Nestretneš sa u neho s únavou a podráždenosťou ako je to často v diétnych programoch. Naopak, zaregistruješ  príliv energie a nárast výkonnosti, zlepšenie koncentrácie a obnovu telesnej i psychickej rovnováhy. Diéty skončili, je tu čas pre Metabolic Balance®!

Klienti z medicínskeho prostredia

Do portfólia mojich doterajších klientov patria aj lekári ako diabetológ, oftalmológ, anesteziológ, zdravotné sestry z neurológie, transfúzneho oddelenia, JIS-ky, …Viacerí z nich boli v úvode skeptickí. Ale už počas účasti v programe museli uznať, že celkový koncept Metabolic Balance® funguje úspešne v oblasti zdravotnej, fyzickej, psychickej i vizuálnej. Na vlastnom tele sa presvedčili o význame programu, ktorý sa už v svojom samotnom názve odvoláva na myšlienku, že metabolická rovnováha má čo povedať v rámci kvality zdravia a stravovania.

Možnosť mať svojho súkromného výživového poradcu

Každý z nás vie, že isté veci sa robia ťažko, ak je v tom človek sám. A práve preto máš počas celého programu k dispozícii výživového poradcu, ktorý:

  • profesne zdieľa oblasť výživy,
  • vychádza z faktov a skúseností,
  • objasňuje postupy a pravidlá,
  • zastrešuje pozíciu psychológa a spojenca na ceste za zdravím.